Novinky
08.01.2023
Švestkové dřevo na uzení a grilování
Švestkové dřevo při uzení je ideální pro výrobu uzenin s výraznou ovocnou chutí. Prodáváme  pytel o hmotnosti dřeva 10 kg (při plnění),který obsahu... číst celé
24.11.2021
Hledáte dárek pro svého mazlíčka? Kupte mu jantarový obojek proti klíšťatům
Vánoce se blíží, nakupujeme dárky, a to nejen pro lidi Mám psa i kočku. Paskala a Evžu. Stafbull a mourek. Každý rok najdou pod stromečkem to, co si... číst celé
20.07.2020
Plastové zatravňovací dlaždice
Nechcete příliš investovat do parkovacího místa na vaší zahradě? Zatravňovací plastová dlažba vhodná ke zpevnění ploch a jejich trvalému zatravnění. ... číst celé
Zobrazit všechny novinky
  1. Úvod
  2. Novinky
  3. Švestkové dřevo na uzení a grilování
Švestkové dřevo na uzení a grilování
08.01.2023

Švestkové dřevo při uzení je ideální pro výrobu uzenin s výraznou ovocnou chutí.

Prodáváme  pytel o hmotnosti dřeva 10 kg (při plnění),který obsahuje švestkové dřevo připravené pro uzení,nebo grilování.

Díky svému specifickému aroma dodává uzeninám unikátní a lahodnou chuť.

Použití švestkového dřeva při uzení,nebo grilování může výrazně zlepšit chuť masa, ryb nebo jiných potravin a dodat jim unikátní vůni.

Při uzení na švestkovém dřevu se doporučuje nejprve jeho kousky namočit do vody nebo jiné tekutiny, tím zabráníme příliš rychlému spálení. Dřevo by mělo být umístěno v udírně nebo na grilu tak, aby bylo co nejblíže plameni, ale zároveň dostatečně daleko od něj, aby se pomalu spalovalo a uvolňovalo své aroma.

Při grilování lze švestkové dřevo použít také jako palivo, nebo jeho kousky přidat do roštu grilu přímo pod maso nebo jiné potraviny. Tento způsob použití dodá grilovaným jídlům příjemnou ovocnou chuť a vůni.

Pokud chcete ochutit něco nového a zároveň zdravého, zkuste použít švestkové dřevo při uzení nebo grilování. Vaše jídla budou mít výraznou a lahodnou chuť a chuť, která rozhodně zaujme všechny přítomné.